امروز: سه شنبه 31 مرداد 1396 برابر با 22 آگوست 2017

  • دکتر احسانی معاون محترم اداری و مالی دانشگاه:
تلاش برای همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی با وزارت علوم

ه گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، همزمان با گرامیداشت هفته معلم، مراسم تجلیل از اساتید با حضور دکتر مرتضی احسانی، معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی، هیات رئیسه، استادان، کارکنان و دانشجویان برگزار شد.

 در این جلسه دکتر احسانی ضمن تبریک به کلیه استادان و معلمان گفت: این گونه جلسات، جلسات نمادینی است تا بر قدر معلم، حرمت معلم و اهمیت معلم تاکید کنیم. معلمی که درد فهمیدن، درد فهماندن و درد مفهوم شدن را بر دوش می کشد.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد شهید انقلاب، معلم برجسته و فیلسوف متفکر، علامه مطهری، گفت: امیدوارم که حس آزاداندیشی که از نکات برجسته شخصیت شهید مطهری بود، در معلمان ما نیز هویدا شود.

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: امروزه بسیاری معتقدند که تاثیر معلم، از وراثت کمتر نیست چراکه معلم به عنوان یک مدرس می تواند با آموزش و پرورش صحیح بر وراثت غلبه کند.

وی با اشاره به آیه 9 سوره انفال گفت: معلمان، زندگی، توانایی، شور و نشاطشان را با تمام عشق نثار می کنند و به راستی هرکس بتواند بر نفس خویش غلبه کند از مفلحون است.

دکتر احسانی در ادامه صحبت های خود گفت: در سال گذشته ما موفق شدیم با راهنمایی اساتید حق مرتبه علمی را در سنوات لحاظ کنیم و در صددیم تا با همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی با وزارت علوم و برداشتن سقف بیمه بازنشستگی مانع از کاهش حقوق اساتید در زمان بازنشستگی شویم.

دکتر احسانی ضمن بازدید از واحد علوم دارویی گفت: در این واحد احساس غرور می کنم و به صراحت می گویم واحد علوم دارویی در بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سرآمد است و می توان از آن به عنوان سرمایه ملی نام برد چرا که این واحد جزء افتخارات کشور است.

خواندن 1487 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در slideshow
خواندن کد خبر: 244

 

عضویت در خبرنامه سایت

پایگاه اطلاع رسانی ها:

حالت های رنگی