امروز: جمعه 05 خرداد 1396 برابر با 27 می 2017

دکتر میرزاده در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان تاکید کرد

دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاهی برای آزاداندیشی، حریت و توسعه اسلامی است/ افزایش مشارکت دانشگاه در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کردستان.                     .

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه این دانشگاه، دانشگاهی برای دانش، آزاداندیشی، حریت و توسعه اسلامیت است، گفت: ما موظفیم با توجه به استعداد‌ها و پتانسیل‌های بالای استان کردستان در مسیرتوسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بیشتر کار کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر حمید میرزاده صبح امروز در حاشیه سفر خود به سنندج که به منظور برگزاری ششمین جلسه هیئت امنای استانی کردستان صورت گرفت با آیت الله حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در کردستان، استان فرهنگ و هنر، گفت: این استان همواره شاهد مجاهدت‌ها و فداکاری‌های بسیار بزرگی بوده است و بنده از زمانی که در دهه 60 تا 70 مسئول ستاد بازسازی بودم با این استان و امکانات و مشکلات آن آشنایی دارم.

وی ادامه داد: قطعا طرح‌های بزرگ و در دست اجرایی که بعد از سفر مقام معظم رهبری به این استان توسط استاندار در حال پیگیری است چهره کردستان را متحول خواهد کرد چرا که استعداد‌های بسیار زیادی به همراه مردم فهیم، باهوش، دانشمند و فرهنگی در این استان وجود دارد و همچنین از نظر کشاورزی، صنایع معدنی و طرح بزرگ پتروشیمی که در دست اجرا است گام‌های رو به رشدی برداشته خواهد شد

 

1353 بازدید
رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در رویدادهای خبری»
کد خبر: 85

 

عضویت در خبرنامه سایت

پایگاه اطلاع رسانی ها:

حالت های رنگی