امروز: سه شنبه 02 خرداد 1396 برابر با 23 می 2017

  • در جلسه هیات امنای استان ایلام تصویب شد؛
تشکیل دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در چارچوب مصوبه 721 شورای عالی انقلاب فرهنگی

جلسه هیات امنای استان ایلام به ریاست دکتر حمید میرزاده در واحد ایلام برگزار شد و اعضای این هیات با تشکیل دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در چارچوب مصوبه 721 شورایعالی انقلاب فرهنگی موافقت کردند.

 

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه هیات امنای استان ایلام دانشگاه ازاد اسلامی امروز دوشنبه 11 خرداد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به ریاست دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه ازاد اسلامی برگزار شد.

 

مهمترین دستور کار این جلسه بررسی وضعیت مالکیت اراضی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاهی و تعیین تکلیف اراضی مازاد دانشگاه برای فعالیت شرکت های دانش بنیان و یا تغییر کاربری آنها بود.

 

مهمترین مصوبات این جلسه تشکیل کمیسیون سه نفره مرکب از معاون عمرانی دانشگاه و دبیر هیات امنای استانی و یک نفر به نمایندگی از استانداری ایلام بود تا با اختیار مکفی در خصوص اخذ تصمیمات پیرامون خرید و یا فروش اراضی ، تغییر کاربری و نیز تکمیل پروژه نیمه کاره واحدها با رعایت صرفه و صلاح دانشگاه تصمیم گیری کنند.

 

تصمیمات این کمیسیون پس از تایید کمیسیون دایمی هیات امنای استانی در حکم تصمیم هیات امنای استان ایلام تلقی خواهد شد.

 

اما شاید مهمترین مصوبه این جلسه موضوع طرح تجمیع واحدها و مراکز آموزشی استان بود که بر اساس آن با تشکیل دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در چارچوب مصوبه 721 شورای عالی انقلاب فرهنگی موافقت شد در این راستا تمامی واحدها و مراکز آموزشی استان ایلام به عنوان پردیس واحد ایلام کماکان ادامه فعالیت خواهد داد.

 

هیات امنای استانی در مدت یک ماه می بایست نسبت به تدوین ایین نامه اجرایی و تجمیع مدیریت ها و تشکیل دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام و تعریف پردیس ها و عملکرد آن ها اقدام نماید.

 

تصویب احداث فاز نخست مزرعه پرورش ماهی سردابی در واحد ایوان، احداث مزرعه تحقیقاتی کشاورزی واحد ایلام مشروط به تایید شورای اقتصادی دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام و بحث اجرای طرح مطالعاتی تامین هزینه های مورد نیاز طرح فرهنگی ساخت مسجد و سالن اجتماعات واحد ایلام از دیگر مصوبات این نشست بود.

 

1612 بازدید
رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در رویدادهای خبری»
کد خبر: 83

 

عضویت در خبرنامه سایت

پایگاه اطلاع رسانی ها:

حالت های رنگی